• Čítame radi

• Súťaž prebieha od 11. marca 2024 do 31. marca 2024.
        Splniť zadané čitateľské úlohy, ktoré nájdeš
        v zápisníku, ktorý si vyberieš u pani riaditeľky. Vyplnený čitateľský zápisník vhoď do krabičky
        v knižnici najneskôr
        do 03. apríla 2024.
      • Rozprávková noc v škôlke

• Poďte s nami zažiť netradičnú rozprávkovú noc v našej škôlke s čarovnými rozprávkami a hrami.
        26.04.2024 od 18,00 hod.
        Deti môžu prežiť noc plnú zábavy a radosti.
        Akcie sa môžu zúčastniť len 5- a 6-ročné deti so súhlasom rodičov. Tento informovaný súhlas nájdete na Edupage (modul prihlasovanie).
        Poplatok je 5 € .
      • Rozprávková noc v knižnici

• Poďte s nami zažiť netradičnú rozprávkovú noc v našej škole s čarovnými rozprávkami a hrami.
        26.04.2024 od 18,00 hod.Deti môžu prežiť noc plnú zábavy a radosti.
        Akcie sa môžu zúčastniť tí žiaci, ktorí sa zapojili do súťaže v čítaní v škole a so súhlasom rodičov. Tento informovaný súhlas nájdete na Edupage (modul prihlasovanie).
        Poplatok 5 €.

• Utorok19. 3. 2024
      • 2 % z daní

• Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2 % !

Finančné prostriedky budú použité na:

• Aktívna zábava i šport na detskom ihrisku v Dohňanoch

Obci Dohňany v spolupráci s Trenčianskym samosprávnym krajom sa podarilo postaviť detské ihrisko v obci Dohňany, konkrétne v areáli ZŠ s MŠ v Dohňanoch. Celkové náklady na výstavbu detského ihriska boli v sume 21.446,15,- EUR.
      Dve detské húpačky z agátového dreva boli zakúpené z poskytnutých finančných prostriedkov – grantu v súlade s VZN TSK č. 22/2019 Participatívny-komunitný rozpočet v celkovej sume 2.200,- EUR, kde sme ako obec boli úspešný s projektom s názvom "Aktívna zábava i šport na detskom ihrisku v Dohňanoch".

• Ďakujeme za spoluprácu

• ĎAKUJEME RODIČOM, PRIATEĽOM ŠKOLY ZA RÔZNE POMÔCKY, OPRAVY A DARČEKY PRE DETI

rodine Jurčíkovej a rodine Klobučníkovej  - za pomoc pri uskladnení peletiek

p. Jurčíkovi - za pomoc pri skladaní nábytku,